Slotdienst 13 juni 2021 – 17.00 uur in de Grote kerk!

De komende jeugddienst heeft als thema: Een nieuwe start! We sluiten dit seizoen af; een lange periode van veel veranderingen ligt achter ons, waarin we onszelf op de been moesten houden. We mogen eindelijk uitkijken naar een samenleving waarin weer meer mogelijk is. Een tijd waarin weer nieuwe kansen liggen, we ons mogen ontwikkelen, verder kunnen leren en doorgroeien! Sommigen van jullie gaan straks naar een andere klas of school! Ooit gedacht dat je zo kon verlangen naar school..?! 😉

Tijdens deze dienst komt het bijbel verhaal over Naomi aan bod. Haar schoondochter Ruth moest ook helemaal opnieuw beginnen, ze maakte een nieuwe start in een vreemd land, zonder te weten hoe het zou aflopen. Maar ze vertrouwde hierin volledig op God! Samen met ds. Trouwborst willen we jullie vertellen hoe het haar is vergaan. We zijn blij dat de band Zuiver uit Dronten voor ons komt optreden!

Daarnaast is dit voor onze ‘nieuwe’ kerkelijk jongerenwerker Arjen Uil ook een nieuwe start. Hij is nu een poosje werkzaam binnen onze gemeente. Tijdens deze dienst wordt Arjen in bediening gesteld. We willen hem alvast heel veel succes, plezier, kracht en Gods zegen wensen voor het werk dat hij mag gaan doen!

Hopelijk hebben we jullie nieuwsgierig gemaakt! Houd onze sociale media goed in de gaten, want misschien mogen we met wat meer mensen samenkomen tegen die tijd! Vooraf RESERVEREN is verplicht! Dat kan t.z.t. via kerkpleinnieuwleusen.nl. Tot dan!!